Roosters

Lijst van baancommandanten op Maandagavonden

Prijsuitreiking wintercompetitie 2017-2018 op 5 maart 2018 na de algemene ledenvergadering.

vrbe=vroeg beneden (19.30-21.00)                                            labe=laat beneden (21.00-laatste schutter)

vrbo=vroeg boven (19.30-21.00)                                                labo=laat boven (21.00-laatste schutter)

Bij verhindering moet je zelf voor een vervanger zorgen!

Het is niet toegestaan zonder baancommandant te schieten       2018
Naam Mrt Apr Mei Jun Jul Aug
Baan H            
Baan J            
Boers PS       4 vrbo  23 vrbo   
Both R       4 vrbe 23 vrbe  
Brouwer R     28 vrbo        16 vrbo  
Bruin de G       4 labe 16 labe  
Brunnekreef J     28 vrbe      27 vrbo   
Bolscher ten H       4 labo 9 labo  
Bonke F.J.     28 labe   16 labo  
Dannenberg G Sr       11 labe 23 labe  
Dannenberg G Jr       11 labo 23 labo  
Dijkink J     28 labo   30 labo  
Dommerholt J 12 vr+labe         27vr+labe  
Egberts FJ 12 labo     18 labe 30 labe  
Egberts BJ 19 labo     18 labo   27 labo
Harmsel ter JG 19 vrbe     11 vrbe      30 vrbe  
Harst v/d M     28 vrbe   30 vrbo  
Jansen G 19 labe     25 labe    
Jansen JW 12 vrbo     11 vrbo    
Kamphuis GJ 19 labo     25 labo    
Kamphuis Jeroen 26 vr+labe          
Keurst ter R   9 labo   25 vrbo    
Kolner JAM   9 vrbe   18 vrbe    
Ligtenberg A   9 labe     2 labe  
Nijhuis GJ   23 labo   25 vrbo    
Nijkamp J 26 labo       2 labo  
Nijland H   16 vr+labe        
Nijsink D 26 vrbo     18 vrbo    
Peters EEA   16 vr+labo        
Peters J   9 vrbo     5 vrbo  
Peters EAE   23 vr+labe        
Pluimers M     7 labe   5 labe  
Pongers H         5 vrbe  
Pongers WD         5 vrbe  
Rohaan JH     14 labo   5 labo  
Scholten M     7 vr+labo      
Sikking JA     7 vrbe   16 vrbe  
Slot GJ   30 vr+labe        
Spekreijse J     14 vrbe   9 vrbo  
Spekreijse S     14 vrbo   9 vrbe  
Steenbergen G   30 vr+labo        
Vos GJ            
Zwienenberg            
Zwoferink J     14 labe   9 labe  


Lijst van baancommandanten op Dinsdagavonden

Bij verhindering moet je zelf voor een vervanger zorgen!

Prijsuitreiking wintercompetitie 2017-2018 op 5 maart na de algemene ledenvergadering.

Het is niet toegestaan zonder baancommandant te schieten.       2018
Naam   Mrt Apr Mei Jun Jul Aug
Arends              
Dannenberg HJ   27 BO     12 BO    
Dannenberg W     3 ON   19 ON    
Hofman DJ     3 BO   19 BO    
Hertog den CC     10 BO   26 BO    
Jansman     10 ON   26 ON    
Keurst ter H     17 ON     3 ON  
Kock de J     17 BO     3 BO  
Lichtenberg AJ     24 ON     10 ON  
Kunst G     24 BO     10 BO  
Nieuwenhuis J       1 BO   17 BO  
Nijkamp AJ       1 ON   17 ON  
Nijkamp EJH       8 BO   24 BO  
Olthof H       8 ON   24 ON  
Optendrees M       15 ON   31 ON  
Peze ten LM       15 BO   31 BO  
Poortman H   6 BO   22 ON     28 ON
Schutte J   13 BO   22 BO     28 BO
Spoler J   6 ON   29 BO      
Teunissen M   13 ON   29 ON      
Visser M   20 BO     5 BO    
Wanschers H   20 ON     5 ON    
Zieleman D   27 ON     12 ON    


Barcomm. en Rooster op Maandag en Dinsdagavonden

      2018
    Naam Feb Mrt Apr Mei Jun Jul
ma   Kienhuis G 12 26   7 18 23
di   de Wilde R 13 27   8 19 24
ma   Gerritsen M 19   30 14 25 30
di   Meenks W 20   3 15 26 31
ma   Sloterdijk M 26   9   4  
di   vacant 27   10 22    
ma   Brinks J   5 16 28   2
di   Oostenbrugge B   6 17 29   3
ma   Zanvoort GJ   12 23   11 9
di   Jarova A   13 24   5 10
ma   Beltman E 5 19       16
di   Keurst ter Wim 6 20   1 12 17
   

M.Bouwman reserve

   


Bardiensten op Zaterdagavonden  

Openingstijden 18:00 tot 20:00       2018
Naam Feb Mrt Apr Mei Jun Jul
Bloemendal H   17     30  
Nijland JH 3       9  
Drijer F 10       16  
Willems J 24       23  
Hove ten GJ   24     30  
Dangremond A   31       7
Dommerholt R     7     14
Dommerholt E     14     21
Beltman E     28     28
Roeterdink O     21      
Hodes P       5    
Flim JM       12    
Bouwman M       19    
Lookamp H 17     26    
Zandvoort GJ         2  


Bezetting bestuur

    2018
Naam   Feb Mrt Apr Mei Jun Jul
M.Hazewinkel   6-27 13-27 17 1-22 12 3-31
H.Nijland   12-26 12-26 10-23 7-21 18 3-16
H.Leunk   13-27 20-27 24 8-22 19 2-17-30
P. Krejenzang   26 20-26 9-24 14-28 12-25 2-16
A.Dangremond   5-19 5-19 2-23 15-29 11-26 10-24
H.Bloemendal   6-19 5-12 9-30 14-21 18 9-24-30
G.ten Hove   5-12 6-19 2-30 7-28 11-25 9-23
M.ten Peze   13-20 6 3-17 8-29 5-19 10-31
H.Lookamp   20 13 3-10 1-15 5-26 17-23


Vergader-rooster bestuur

17 jan 2018  
7 feb 2018  
5 mrt 2018  ALV
9 mei 2018  
27 jun 2018  
5 sep 2018  
24 okt 2018  
14 nov 2018  
19 dec 2018  
23 jan 2019  

 

Sanquin

                       open 11.15u   sluiten21.00u
1-feb-2018  Bloemendal   ten Hove
22-feb 2018 Kienhuis G   Nijland
1-mrt-2018  Bloemendal   Leunk
15-mrt-2018 Bloemendal   Krejenzang
5-apr-2018 Kienhuis G   ten Peze
26-apr- 2018 Kienhuis G   Nijland
3-mei 2018 Kienhuis G   Dangremond
7-jun- 2018 Kienhuis G   ten Hove
5-jul- 2018 Kienhuis G   ten Peze
12-jul 2018 Kienhuis G   Krejenzang
19-jul- 2018 Bloemendal   ten Peze
6-sep- 2018 Bloemendal   Dangremond
20-sep-2018 Kienhuis G   ten Hove
11-okt-2018 Bloemendal   ten Peze
18-okt-2018 Kienhuis G   Krejenzang
22-nov-2018 Kienhuis G   Leunk
13-dec-2018 Bloemendal   ten Hove
27-dec-2018 Dangremond   Nijland