LKK 50mtr 2015

Klein kaliber geweer 50m knielend Dames

1B. Graaf deWillem Tell - Nijverdal898992949688548
2MN VerverBaarn en Omstreken908893908689536
3C MastSV Generaal Snijders - 's Gravenzande838587828780504

Klein kaliber geweer 50m knielend Heren A-klasse

1R.C.A. AdrichemS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem879695959791561
2W.J StegginkSDVV - Almelo909888959892561
3B H R WestSV Lochuizen939094949489554
4M. Ussen vanSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem879591939488548
5J..A.J.H. HardemanS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen899190909293545
6B.W. Toor vanSV Wilhelm Tell - Benekom889088959191543
7B.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen959391848785535
8G.J. KamphuisS.V. Tubantia - Rijssen888884928795534
9MWJ KaaksSV Wilhelmina Leeuwarden - Leeuwarden888785918688525

Klein kaliber geweer 50m knielend Heren B-klasse

1H Bree deWillem Tell - Nijverdal879781929384534
2H.F. GroenendijkSV Wilhelm Tell - Benekom899484898587528
3H Waal van derSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem908592858688526
4G VelthuisWillem Tell - Nijverdal899384868390525
5R. WestenengSV Wilhelm Tell - Benekom888184859191520
6J Swart deSV Wilhelmina Leeuwarden - Leeuwarden858581829183507
7HJ VelthuisWillem Tell - Nijverdal878777808183495

Klein kaliber geweer 50m knielend Heren C-klasse

1TH AarninkSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem818783758683495

Klein kaliber geweer 50m knielend Heren Hoofdklasse

1H.C. MemelinkWillem Tell - Hengelo959396999599577
2A. Velden vanSV Generaal Snijders - 's Gravenzande949596929498569
3Peter Uffelen vanSV O.K.K. - Wateringen929295969493562
4E.A.C. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer919786979790558
5S Smitsv Vriezenveen - Vriezenveen929194959492558
6M. Ploeg van deBaarn en Omstreken939393949286551
7P. ZoutmanSV O.K.K. - Wateringen909392899687547

Klein kaliber geweer 50m knielend Veteranen

1P.D. VerripsS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen939494939391558
2R Graaf deWillem Tell - Nijverdal929191979293556
3A.J. KleinjanWillem Tell - Nijverdal938989949391549
4JB KortenSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem919290939389548
5E. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer879087939193541
6J.G. Burgt van deS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen859288909490539
7Wim Boermande Prins der Nederlanden - Vaassen909193878588534
8J.W Brussel vanA.S.V. Prins Hendrik 1988 - Amersfoort909090748289515
9JE Velden vanSV Generaal Snijders - 's Gravenzande788488897991509
10J EntSV Wilhelmina Leeuwarden - Leeuwarden808589858086505
11W. JongeriusSSV Utrajectum - Nieuwegein769079858090500
12S. ZimmermannSV Wilhelmina Leeuwarden - Leeuwarden826676797781461

Klein kaliber geweer 50m liggend Dames

1J.P.M ZomerdijkSV schieteam KL1009899999997592
2E.M.J. JacobsS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen10097989810099592
3R.A. StasseEmmen 2000999796979495578
4B Kisjes VerripsS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen979795979695577
5I Groenenbooms.v. de Eendracht - Barneveld969795999694577
6M. BraaksmaSV schieteam KL929496929593562
7T WoutersSV de Korrel - Druten909094959793559
8R.J.M Dieben van Schootensv Katwijk929492939290553
9CL Nistelrooij Braakhekke v.S.V. Willem Tell - Brummen768980737989486
10M.M SloterdijkS.V. Tubantia - Rijssen837372747383458

Klein kaliber geweer 50m liggend Heren A-klasse

1M. Griensven vanSV 't Heike - Someren969798959797580
2A GroficsSV De Veluweschutters - Apeldoorn989596969797579
3R.C.A. AdrichemS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem979692959697573
4E.C. BotmanSV. Leusden eo - Amersfoort949497959796573
5MTM SmitSSV Veldhoven - Veldhoven949894979693572
6J BruijnderinkS.V. Willem Tell - Brummen949696989494572
7A.J. Kroezesv Vriezenveen - Vriezenveen929694939797569
8JR KisjesS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen909597979594568
9H.J. WoudstraSchutterij Johan Willem Friso - Assen939496959593566
10JB WillemsenS.V. Willem Tell - Brummen939191979595562
11MWJ KaaksSV Wilhelmina Leeuwarden - Leeuwarden989493959086556
12E. Maanen vanSSV ONS GENOEGEN - Deventer919492929393555
13JW BeersmaS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem898986909393540
14P.J.J. GroesserSV De Schutterij989496939755533

Klein kaliber geweer 50m liggend Heren B-klasse

1M.B.B. BonsSSV Veldhoven - Veldhoven939592959592562
2J Swart deSV Wilhelmina Leeuwarden - Leeuwarden919293939292553
3S SavicSSV ONS GENOEGEN - Deventer919089929594551
4C. VijfhuizeSV de Vrijheid Bussum - Bussum918690908988534
5R.C.T. BoschSV BAS - Dronten888989868690528

Klein kaliber geweer 50m liggend Heren Hoofdklasse

1R.J. Velde Van derEmmen 2000989910010099100596
2M Grunsven vanSV Doelbewust - Uden989899999997590
3S Delsinks.v. de Eendracht - Barneveld999998969798587
4S Smitsv Vriezenveen - Vriezenveen999598979898585
5E.A.C. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer989797979799585
6Berry Kooimans.v. de Eendracht - Barneveld999799969697584
7Willem Zalk Jr. vans.v.Willem Tell - Harderwijk9597979710097583
8F VonkEmmen 2000969498979899582
9M. Ussen vanSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem979596999797581
10A.K. Vries deEmmen 2000959895969997580
11M R Klein WoolthuisSSV ONS GENOEGEN - Deventer999598979295576
12Marcel Klastersv Vriezenveen - Vriezenveen959599969695576
13G.H Staps.v. de Eendracht - Barneveld969497969498575
14M. StormS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen969795949796575
15W. HouwertjesS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem959796969596575
16N.P HopmanS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem979595979694574
17J.T.A.C. DamenS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen979696949695574
18J.J. WerinkSV Hardenberg - Hardenberg959498959397572
19CJ GiethoornWillem Tell - Hengelo949596989692571
20R. KosterS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem939594959896571
21P.J.F.A. Rooy vanSV Doelbewust - Uden959595959397570
22E.B. Thiel vanS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem959695969491567
23SC JansenSC De Rijnschutters879295958892549
24E.J. Elst van deSDVV - Almelo899594898588540
25DL HeertjeSV Maccabi - Amstelveen898683909890536

Klein kaliber geweer 50m liggend Junioren

1M. MulderSV Schaarsbergen989795979896581
2T Smitsv Vriezenveen - Vriezenveen939795989395571
3J.A. Dongen vanLSV Wilhelm Tell - Stiens - Marsum928896929587550

Klein kaliber geweer 50m liggend Veteranen

1F. StockschenS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen969993989997582
2FAT Alst vanSSV Veldhoven - Veldhoven939899939998580
3G.T. Ridder deSV schieteam KL989795949895577
4J.A.G. Keulen vanSV Doelbewust - Uden979596959994576
5Cor DeelenSV De Flint - Belfeld969595959897576
6Wil PeetersSV de Korrel - Druten939696989697576
7P.J.S. TeunisseS.V. Tubantia - Rijssen989495959895575
8S ReitsmaEmmen 2000959596979794574
9Lisette ArtsDe Grensstreek - Belfeld959497989594573
10RJ MeijerSV Drachten - Drachten929496979698573
11D Vinks.v. de Eendracht - Barneveld959795959695573
12C Ast vansv Schouwenduivenland - Nieuwerkerk959897959295572
13J MiddendorpSSV ONS GENOEGEN - Deventer949695969496571
14J.L.C SteenbakkersSV Doelbewust - Uden949794959793570
15G.A. WoltersSSV ONS GENOEGEN - Deventer969595949793570
16HPTM Hoof vanSSV Veldhoven - Veldhoven969294979794570
17P.A Goetheersv Schouwenduivenland - Nieuwerkerk979596959394570
18J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen969197959694569
19Wim ReugebrinkS.V. Willem Tell - Brummen959296969492565
20JPAM LeijtensSV Groningen909691949498563
21F. ClaassenSSV Veldhoven - Veldhoven939295949792563
22W.A.J. Vliegere deSV De Schutterij949193949596563
23P.J. Steenhouwers.v. de Eendracht - Barneveld919393949494559
24JJ Nistelrooy vanS.V. Willem Tell - Brummen969291909495558
25B.W. BonsSSV Veldhoven - Veldhoven949192959293557
26F.C.T. NieuwenhuijsenS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen939592969090556
27H. YzermanSV Neerlandia - Ede919093899593551
28Rob Zuuk vanSV de Vrijheid Bussum - Bussum949491919387550
29E HelingSV BAS - Dronten879093958495544
30Peter Pol van des.v. de Eendracht - Barneveld879394918792544
31PHM JansenSSV Veldhoven - Veldhoven868893939290542
32E JacobsS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen859090949091540
33G.J. BosmanS.V. Willem Tell - Brummen889289928593539
34J Diebensv Katwijk908888898985529
35A. Hemert vanSV C.O.M. 's-Gravenhage - Leiden858986858586516
36G Gemert vanSt Martinus - Eindhoven868786818681507

Klein kaliber geweer 50m 3 houdingen Dames

1I Groenenbooms.v. de Eendracht - Barneveld969794939897575

Klein kaliber geweer 50m 3 houdingen Heren Hoofdklasse

1S Smitsv Vriezenveen - Vriezenveen9995989797979293929194951140

Klein kaliber geweer 50m 3 houdingen Veteranen

1R Graaf deWillem Tell - Nijverdal9593969785798181969592941084
2A.J. KleinjanWillem Tell - Nijverdal909693905681597384899086987
3J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen969197955958697583888978978