Wintercompetitie KKK/KKG 2016-2017

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren A-klasse

1H.F. GroenendijkSV Wilhelm Tell - Benekom909694929292556
2B.W. Toor vanSV Wilhelm Tell - Benekom919390929495555
3A. Harmsel terWillem Tell - Nijverdal929088939089542
4JM ScholtenS.V. Tubantia - Rijssen918992918076519
5B.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen888983868784517
6A.H. MeijerE&L - Enschede697062787764420

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren B-klasse

1G.J. KamphuisS.V. Tubantia - Rijssen878892869387533
2J NijkampS.V. Tubantia - Rijssen877987889190522

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren Hoofdklasse

1F.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen939096948993555

Klein kaliber geweer 12m knielend Veteranen

1R Graaf deWillem Tell - Nijverdal949089949796560
2A.J. KleinjanWillem Tell - Nijverdal868590889586530
3H Bree deWillem Tell - Nijverdal758486878284498

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren A-klasse

1Wil PeetersSV Vriendenkring979997999698586
2D Vinks.v. de Eendracht - Barneveld989995959897582
3M MarsmanSV Harbrinkhoek - Harbrinkhoek969597939898577
4T. D. MourikSV Hardenberg - Hardenberg999696959594575
5Reinhard StoffersSV Hardenberg - Hardenberg999795939395572
6G. SlagterSV. Leusden eo - Amersfoort949493959491561
7J Veltensv Vriezenveen - Vriezenveen909394949193555
8G. LohuisSV Harbrinkhoek - Harbrinkhoek909486828587524

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren B-klasse

1W. KerssiesSV Hardenberg - Hardenberg929290888985536
2J. HuygenSV Hardenberg - Hardenberg869293918983534

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren Hoofdklasse

1S Delsinks.v. de Eendracht - Barneveld9999100100100100598
2E.A.C. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer959998979998586
3M R Klein WoolthuisSSV ONS GENOEGEN - Deventer979599979895581
4J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen959796969796577
5P.J.S. TeunisseS.V. Tubantia - Rijssen969698959793575
6Marcel Klastersv Vriezenveen - Vriezenveen989594969395571
7E. Maanen vanSSV ONS GENOEGEN - Deventer929494929996567
8J ZuidemaE&L - Enschede565274657173391

Klein kaliber geweer 12m liggend Veteranen

1J.G. RenkerSV Hardenberg - Hardenberg969596979595574
2J BosSV Hardenberg - Hardenberg828182808287494

Klein kaliber karabijn 12m knielend Heren

1CG VerhaarE&L - Enschede9999100100100100598
2E. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer961009999100100594
3G D SwiersSDVV - Almelo959799989897584
4E.E.A. Peterssv Vriezenveen - Vriezenveen999699959595579
5J. BurinkSSV ONS GENOEGEN - Deventer969793969897577
6d HarlemanSSV ONS GENOEGEN - Deventer989293939297565
7G.J. TimmerGramsbargerschutters - Gramsbergen959596959092563
8G. DickmanE&L - Enschede919393978994557
9G.J. EntjesGramsbargerschutters - Gramsbergen969390909591555
10M.M Struik van derE&L - Enschede969293939288554
11R StortelderE&L - Enschede968894928794551
12J. VoermanSV Haaksbergen - Haaksbergen919195949385549

Klein kaliber karabijn 12m knielend Veteranen++

1Wim BartelsWillem Tell - Nijverdal949493281

Klein kaliber karabijn 12m liggend Dames

1E.E. PolmanSV Hardenberg - Hardenberg10010099100100100599
2B.H.F Swiers van RoijSDVV - Almelo9886971009898577
3I Kist-Koekkoeksv Vriezenveen - Vriezenveen858781838487507
4J. KlabbersSV Voordorp - Maarssen808965889084496

Klein kaliber karabijn 12m liggend Heren

1J. Bloemerts.v.Willem Tell - Harderwijk100100100100100100600
2R MarsSV Vechtdal - Dalfsen991009999100100597
3J. BerenstSV Hardenberg - Hardenberg100999999100100597
4M. Scheer van der E&L - Enschede991001001009998596
5Henk KorthoefSV Vechtdal - Dalfsen100989899100100595
6E.A.E. Peterssv Vriezenveen - Vriezenveen99991009910098595
7I.J.W. Oude RoelinkSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo98999910010097593
8H.J. PolmanSV Hardenberg - Hardenberg9699991009999592
9Jan KnolSV Hardenberg - Hardenberg9899100969999591
10F.C.T. NieuwenhuijsenS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen981001001009895591
11Henk WestermanSV Vechtdal - Dalfsen9896989999100590
12BAR Oude RoelinkSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo989997999799589
13G LucasSV Hardenberg - Hardenberg999897979997587
14A.F. PruimSV Vechtdal - Dalfsen979795989998584
15H HietlandSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo9810096919699580
16Bert van der BergSV Vechtdal - Dalfsen979793969795575
17D Wit deE&L - Enschede959592969796571
18J BekendamSV Vechtdal - Dalfsen919596969695569
19A Kistsv Vriezenveen - Vriezenveen939199919296562
20E SchoenmakerSV Vechtdal - Dalfsen969490909587552
21M. Braak tersv Vriezenveen - Vriezenveen809187969291537
22G. KorthoefSV Vechtdal - Dalfsen908687919184529
23A. Homoet vanSV Voordorp - Maarssen868588929087528

Optiek 12 meter liggend Heren A-Klasse

1F Huizen vanSSV ONS GENOEGEN - Deventer100100100300

Optiek 12 meter knielend Heren A-Klasse

1C GeertsemaSSV ONS GENOEGEN - Deventer9894100292
2J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen938692271