LKK 12mtr 2017

Klein kaliber geweer 12m knielend Dames Dames

1C MastSV Generaal Snijders - 's Gravenzande889192959292550
2MN VerverBaarn en Omstreken919191919091545
3S. Schut-TolS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem888990928888535

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren A-klasse

1M. Ussen vanSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem949399939295566
2H.F. GroenendijkSV Wilhelm Tell - Benekom939192939388550
3R. Waterschoot vanDe Vrijheid Barendrecht949095918792549
4W.J StegginkSDVV - Almelo919387869290539
5P.D. VerripsS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen869192908791537
6MWJ KaaksMSV Scramble - Leeuwarden878886919391536
7Corno BongersSV Doelbewust - Uden848484858888513
8B.W. Toor vanSV Wilhelm Tell - Benekom0000000

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren B-klasse

1B.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen909292898796546
2R. WestenengSV Wilhelm Tell - Benekom828592879286524
3JM ScholtenS.V. Tubantia - Rijssen849291888582522

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren C-klasse

1D.J.E. DerksenSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem828987908986523
2TH AarninkSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem868181858579497

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren D-klasse

1B. BalSV C.O.M. 's-Gravenhage - Leiden838790889283523

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren Hoofdklasse

1P. ZoutmanSV O.K.K. - Wateringen969293979894570
2B H R WestSV Lochuizen959590949294560
3R.C.A. AdrichemS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem919394959591559
4A. Velden vanSV Generaal Snijders - 's Gravenzande939290949592556
5E.A. ZilverschoonDe Vrijheid Barendrecht909289949496555
6M. Ploeg van deBaarn en Omstreken858794899289536
7Eddy Huet vansv st. Joris838178926881483

Klein kaliber geweer 12m knielend Junioren Junioren

1S. PelgromSSV ONS GENOEGEN - Deventer909095897884526

Klein kaliber geweer 12m knielend Veteranen Veteranen

1R Graaf deWillem Tell - Nijverdal919494969496565
2F.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen959493969394565
3E. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer939494969294563
4JB KortenSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem989293939193560
5J.W Brussel vanASV Prins Hendrik - Amersfoort969389949393558
6J.G. Burgt van deS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen839494939792553
7P. SchutS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem908691929191541
8Wim Boermande Prins der Nederlanden - Vaassen949091898293539
9A. Harmsel terWillem Tell - Nijverdal879190889290538
10H Bree deWillem Tell - Nijverdal909287888988534
11H Waal van derSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem889189879186532
12J..A.J.H. HardemanS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen908785889289531
13Rob Hal vanSV Doelbewust - Uden868392919186529
14G.J. KamphuisS.V. Tubantia - Rijssen868989868989528
15W.G.J. VinkenvleugelSV Sint Hubertus Breedenbroek - Breedenbroek878886898885523
16A.C. ZilverschoonDe Vrijheid Barendrecht888488859086521
17JE Velden vanSV Generaal Snijders - 's Gravenzande859086868785519
18A.J. KleinjanWillem Tell - Nijverdal868685918781516
19G.J. SteenbergenS.V. Tubantia - Rijssen887482778584490
20S. ZimmermannSV Wilhelmina Leeuwarden - Leeuwarden768077767475458

Klein kaliber geweer 12m liggend Dames

1B Kisjes VerripsS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen9396961009696577
2M.M SloterdijkS.V. Tubantia - Rijssen969396969495570
3R.J.M Dieben van Schootensv Katwijk939393959587556

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren A-klasse

1R.C.A. AdrichemS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem959594969898576
2Reinhard StoffersSV Hardenberg - Hardenberg969595969797576
3A GroficsSV De Veluweschutters - Apeldoorn949293969795567
4T. D. Mourik vanSV Hardenberg - Hardenberg949496949593566
5JR KisjesS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen929894919495564
6MTM SmitSSV Veldhoven - Veldhoven959094939294558

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren B-klasse

1Daniel HouwerS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem97961009910099591
2MWJ KaaksMSV Scramble - Leeuwarden979894999494576
3S SavicSSV ONS GENOEGEN - Deventer969799949392571
4G.J. BosmanS.V. Willem Tell - Brummen899398949797568
5E. Maanen vanSSV ONS GENOEGEN - Deventer939695959393565
6R. ClaassenSSV Veldhoven - Veldhoven959594929391560
7A. ThijsseS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem959397918795558

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren C-klasse

1J.G. BuntSV De Treffers - Randwijk909595969197564

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren D-klasse

1E. ChaudronSV C.O.M. 's-Gravenhage - Leiden929696939496567

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren Hoofdklasse

1S Delsinks.v. de Eendracht - Barneveld9998100100100100597
2Peter Uffelen vanSV O.K.K. - Wateringen999910097100100595
3J.J ArnoldusSV Willem Tell - Dieren10099100999898594
4E.A.C. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer98989810098100592
5CJ GiethoornWillem Tell - Hengelo9710099989799590
6R. KosterS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem9698979998100588
7P.J.F.A. Rooy vanSV Doelbewust - Uden969799979897584
8J.J. WerinkSV Hardenberg - Hardenberg999594989294572
9A.J. Kroezesv Vriezenveen - Vriezenveen969592949296565
10H Bolscher tenS.V. Tubantia - Rijssen909590979386551
11R BothS.V. Tubantia - Rijssen888989949793550

Klein kaliber geweer 12m liggend Veteranen

1D Vinks.v. de Eendracht - Barneveld9510098999798587
2FAT Alst vanSSV Veldhoven - Veldhoven969995979899584
3M. Griensven vanSV 't Heike - Someren989995989796583
4JPAM LeijtensSV Groningen969896989895581
5F VonkEmmen 2000989895979895581
6G.A. WoltersSSV ONS GENOEGEN - Deventer979699959598580
7E.G KeizerS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem959797969797579
8Cor DeelenSV De Flint - Belfeld969597989697579
9R. Weijden van deSV C.O.M. 's-Gravenhage - Leiden979599969597579
10Cor Ojen vanSV BAS - Dronten959797979696578
11J.G. RenkerSV Hardenberg - Hardenberg969797949795576
12Wil PeetersSV Vriendenkring969697949498575
13W. HouwertjesS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem929694999797575
14E HelingSV BAS - Dronten949597969894574
15Lisette ArtsDe Grensstreek - Belfeld989597959594574
16J. WoudstraSchutterij Johan Willem Friso - Assen969697939594571
17HPTM Hoof vanSSV Veldhoven - Veldhoven949793919698569
18G. SlagterSV. Leusden eo - Amersfoort949596959693569
19F. ClaassenSSV Veldhoven - Veldhoven929495979496568
20P.J.S. TeunisseS.V. Tubantia - Rijssen929598929794568
21J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen939595909792562
22H. WostenS.V. Willem Tell - Brummen969394909890561
23JW BeersmaS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem919090939291547
24R.C.T. BoschSV BAS - Dronten928692909290542
25A. Hemert vanSV C.O.M. 's-Gravenhage - Leiden919183949089538
26J. HuygenSV Hardenberg - Hardenberg909288908789536
27R. Bruyn Prince deSSV ONS GENOEGEN - Deventer898786909092534
28G Gemert vanSt Martinus - Eindhoven868791899084527
29J.J. BosSV Hardenberg - Hardenberg778179828188488

Klein kaliber geweer 12m 3 houdingen Heren

1MWJ KaaksMSV Scramble - Leeuwarden878897986465499

Klein kaliber geweer 12m 3 houdingen Veteranen

1R Graaf deWillem Tell - Nijverdal939896927378530
2A.J. KleinjanWillem Tell - Nijverdal878694956870500
3J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen848594986269492