N.K. 12mtr 2017

Klein kaliber geweer 12m knielend Dames Dames

1MN VerverBaarn en Omstreken928595928998551
2C MastSV Generaal Snijders - 's Gravenzande919190949489549

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren A-klasse

1M. Ussen vanSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem909295939691557
2R. Waterschoot vanDe Vrijheid Barendrecht908995929595556
3MWJ KaaksMSV Scramble - Leeuwarden899292909289544

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren B-klasse

1B.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen858689898787523

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren Hoofdklasse

1S. Zuijlen vanGeneraal Joubert969698969592573
2P. ZoutmanSV O.K.K. - Wateringen969297959894572
3B H R WestSV Lochuizen969695939395568
4A. Velden vanSV Generaal Snijders - 's Gravenzande929393899794558
5E.A. ZilverschoonDe Vrijheid Barendrecht909592939592557
6R.C.A. AdrichemS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem949188918994547
7G.J. Marel van deS.V. Tubantia - Rijssen939490888993547
8M. Ploeg van deBaarn en Omstreken90850000175

Klein kaliber geweer 12m knielend Junioren Junioren

1Luuk CornelisseGeneraal Joubert919291928686538

Klein kaliber geweer 12m knielend Veteranen Veteranen

1F.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen879493919590550
2R Graaf deWillem Tell - Nijverdal878895899590544
3J.W Brussel vanASV Prins Hendrik - Amersfoort959085918992542
4Wim Boermande Prins der Nederlanden - Vaassen919088878785528
5A. Harmsel terWillem Tell - Nijverdal888784899083521

Klein kaliber geweer 12m liggend Dames Dames

1B Kisjes VerripsS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen959598979795577
2R.J.M Dieben van Schootensv Katwijk909390899294548

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren Hoofdklasse

1S Delsinks.v. de Eendracht - Barneveld9996100999898590
2J.J ArnoldusSV Willem Tell - Dieren989997989899589
3Peter Uffelen vanSV O.K.K. - Wateringen9997981009798589
4Daniel HouwerS.V. De Vrijheid - Haarlem - Haarlem999498989999587
5E.A.C. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer1009697979998587
6CJ GiethoornWillem Tell - Hengelo9894999710098586
7P.J.F.A. Rooy vanSV Doelbewust - Uden959697989897581
8Reinhard StoffersSV Hardenberg - Hardenberg969696989797580
9S SavicSSV ONS GENOEGEN - Deventer899393959797564
10J.J. WerinkSV Hardenberg - Hardenberg949692969095563

Klein kaliber geweer 12m liggend Veteranen Veteranen

1Cor DeelenSV De Flint - Belfeld9796979996100585
2F VonkEmmen 2000969994969897580
3M. Griensven vanSV 't Heike - Someren969797989993580
4D Vinks.v. de Eendracht - Barneveld959693989897577
5Wil PeetersSV Vriendenkring949796969598576
6G.A. WoltersSSV ONS GENOEGEN - Deventer939795939696570
7J.G. RenkerSV Hardenberg - Hardenberg959495959295566
8FAT Alst vanSSV Veldhoven - Veldhoven989495959292566
9Lisette ArtsDe Grensstreek - Belfeld929596939494564
10E HelingSV BAS - Dronten969393959492563
11Cor Ojen vanSV BAS - Dronten969696938892561