Wintercompetitie KKK/KKG 2017-2018

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren A-klasse

1A. Harmsel terWillem Tell - Nijverdal899194918885538
2B.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen899190878587529
3JM ScholtenS.V. Tubantia - Rijssen848686858977507

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren B-klasse

1G.J. KamphuisS.V. Tubantia - Rijssen868484889383518
2S GroenendijkBaarn en Omstreken888786838084508

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren C-klasse

1G.H. SprakelE&L - Enschede868885898989526

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren D-klasse

1G VelthuisWillem Tell - Nijverdal878886869195533

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren Hoofdklasse

1F.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen878886898990529
2HJ VelthuisWillem Tell - Nijverdal818283868582499

Klein kaliber geweer 12m knielend Veteranen

1R Graaf deWillem Tell - Nijverdal889594949389553
2H Bree deWillem Tell - Nijverdal868293918786525

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren A-klasse

1T. D. Mourik vanSV Hardenberg - Hardenberg9694989797100582
2Reinhard StoffersSV Hardenberg - Hardenberg959796969495573
3Wil PeetersSV Vriendenkring929897969595573
4R BothS.V. Tubantia - Rijssen969498968387554
5E.J. Elst van deSDVV - Almelo939491879091546
6J Veltensv Vriezenveen - Vriezenveen878990879088531

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren B-klasse

1W. KerssiesSV Hardenberg - Hardenberg879080879588527

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren Hoofdklasse

1E.A.C. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer999898989899590
2P.J.S. TeunisseS.V. Tubantia - Rijssen989591949996573
3J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen9410096949791572
4E. Maanen vanSSV ONS GENOEGEN - Deventer959399949396570
5J ZuidemaE&L - Enschede758278686767437

Klein kaliber geweer 12m liggend Veteranen

1D Vinks.v. de Eendracht - Barneveld959997969696579

Klein kaliber karabijn 12m knielend Heren

1CG VerhaarE&L - Enschede1001001009910098597
2E. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer9799999910098592
3E.E.A. Peterssv Vriezenveen - Vriezenveen9899100989996590
4G D SwiersSV Hardenberg - Hardenberg999796969696580
5J. Berg van de E&L - Enschede979695979697578
6J. BurinkSSV ONS GENOEGEN - Deventer979497979397575
7G. DickmanE&L - Enschede969199909597568
8R StortelderE&L - Enschede949393939386552
9A.H. MeijerE&L - Enschede948785868996537
10J. VoermanSV Haaksbergen - Haaksbergen858585939393534

Klein kaliber karabijn 12m knielend Dames

1E. Mulder BurinkSSV ONS GENOEGEN - Deventer1009797979798586

Klein kaliber karabijn 12m knielend Veteranen++

1Johan ReefhuisWillem Tell - Nijverdal938995277
2Wim BartelsWillem Tell - Nijverdal959389277

Klein kaliber karabijn 12m liggend Dames

1E.E. PolmanSV Hardenberg - Hardenberg100100100100100100600
2B.H.F Swiers van RoijSV Hardenberg - Hardenberg100979810097100592
3J. KlabbersSV Voordorp - Maarssen989896899998578

Klein kaliber karabijn 12m liggend Heren

1J.G. RenkerSV Hardenberg - Hardenberg100100100100100100600
2J. BerenstSV Hardenberg - Hardenberg100100100100100100600
3J. BloemertSV schieteam KL10010010010099100599
4A.J. Kroezesv Vriezenveen - Vriezenveen1001001001009999598
5H HietlandSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo99100100999999596
6I.J.W. Oude RoelinkSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo99100100989999595
7J. Veldhuissv Vriezenveen - Vriezenveen9898999999100593
8E.A.E. Peterssv Vriezenveen - Vriezenveen100979910097100593
9J.J. WerinkSV Hardenberg - Hardenberg10098991009799593
10D Wit deE&L - Enschede9910099989998593
11M. Scheer van der E&L - Enschede98991001009898593
12HA VeldhuisSV Hardenberg - Hardenberg98100100989799592
13Bert van der BergSV Vechtdal - Dalfsen9899100989998592
14H.J. PolmanSV Hardenberg - Hardenberg9810099979998591
15A.F. PruimSV Vechtdal - Dalfsen989998989798588
16BAR Oude RoelinkSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo1009898979897588
17G. KorthoefSV Vechtdal - Dalfsen989796989798584
18G LucasSV Hardenberg - Hardenberg979696969898581
19Jan KnolSV Hardenberg - Hardenberg949798969698579
20F.C.T. NieuwenhuijsenS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen999698979494578
21M. Braak tersv Vriezenveen - Vriezenveen959896989496577
22J BekendamSV Vechtdal - Dalfsen949697969892573
23G KosterSV Hardenberg - Hardenberg96100961009882572
24E SchoenmakerSV Vechtdal - Dalfsen979593978896566
25A. Homoet vanSV Voordorp - Maarssen939391929697562
26A Kistsv Vriezenveen - Vriezenveen928989949093547

Klein kaliber karabijn 12m liggend Veteranen++

1FLT NieuwenhuijsenS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen959795287

Optiek 12 meter liggend Heren A-Klasse

1F Huizen vanSSV ONS GENOEGEN - Deventer999898295

Optiek 12 meter knielend Heren A-Klasse

1J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen939694283
2C GeertsemaSSV ONS GENOEGEN - Deventer929196279

Optiek 12 meter knielend Dames

1I Kist-Koekkoeksv Vriezenveen - Vriezenveen655866189