Poort van Twente Trofee 2018

Klein kaliber geweer 50m knielend Heren A-klasse

1F.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen899295959183545
2B H R WestSV Lochuizen869593908991544
3S GroenendijkBaarn en Omstreken919187899289539
4W.J. StegginkSDVV - Almelo889288898785529
5R. WestenengSV Wilhelm Tell - Benekom848287939091527
6H Bree deWillem Tell - Nijverdal828296888689523
7MWJ KaaksMSV Scramble - Leeuwarden898580898890521
8D.J.E. DerksenSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem818390909185520
9B.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen878286889582520
10G.J. KamphuisS.V. Tubantia - Rijssen858890828087512
11JM ScholtenS.V. Tubantia - Rijssen818690877689509
12H.F. GroenendijkSV Wilhelm Tell - Benekom879081837987507
13A. Harmsel terWillem Tell - Nijverdal838990897580506
14TH AarninkSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem888386778784505
15G.H. SprakelE&L - Enschede797684728780478

Klein kaliber geweer 50m knielend Veteranen Veteranen

1R Graaf deWillem Tell - Nijverdal928398928891544

Klein kaliber geweer 50m liggend Heren A-klasse

1E.A.C. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer979997979697583
2D Vinks.v. de Eendracht - Barneveld939897979997581
3M. Ussen vanSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem979596979696577
4A.K. Vries deEmmen 2000969695969697576
5T. D. Mourik vanSV Hardenberg - Hardenberg969691939797570
6R BothS.V. Tubantia - Rijssen949697909494565
7A.J. Kroezesv Vriezenveen - Vriezenveen949592929793563
8E. Maanen vanSSV ONS GENOEGEN - Deventer989392929393561
9JPAM LeijtensSV Groningen909693929294557
10Reinhard StoffersSV Hardenberg - Hardenberg919495969087553
11J Veltensv Vriezenveen - Vriezenveen839792939292549
12Marcel Klastersv Vriezenveen - Vriezenveen919194889086540
13J ZuidemaE&L - Enschede677568698176436
14G. HarmsenSV Hardenberg - Hardenberg727773757267436

Klein kaliber geweer 50m liggend Heren B-klasse

1J Swart deSV Wilhelmina Leeuwarden - Leeuwarden859697949091553
2MWJ KaaksMSV Scramble - Leeuwarden939293929290552

Klein kaliber geweer 50m liggend Veteranen Veteranen

1F VonkEmmen 2000969898969896582
2Wil PeetersSV de Korrel - Druten1009397959190566
3J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen949198929596566
4G. SlagterSV. Leusden eo - Amersfoort919495969693565
5P.J.S. TeunisseS.V. Tubantia - Rijssen959495909296562
6J.J. BosSV Hardenberg - Hardenberg908081787981489

Klein Kaliber Karabijn kn 50 mtr Heren A-Klasse

1E. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer949592949390558
2CG VerhaarE&L - Enschede959696899091557
3G D SwiersSV Hardenberg - Hardenberg918990908789536
4E.E.A. PetersS.V. Tubantia - Rijssen918585848987521
5E. Mulder BurinkSSV ONS GENOEGEN - Deventer857787848987509
6J. BurinkSSV ONS GENOEGEN - Deventer738893788390505
7Coen VerhaarE&L - Enschede818187799186505
8J. Berg van derE&L - Enschede808380908584502
9R StortelderE&L - Enschede717678868388482
10G. DickmanE&L - Enschede837981787482477
11J. VoermanSV Haaksbergen - Haaksbergen587682728279449

Klein Kaliber Karabijn lig 50 mtr Heren A-klasse

1J. BloemertSV schieteam KL969597999799583
2J.G. RenkerSV Hardenberg - Hardenberg969697969798580
3E.E. PolmanSV Vechtdal - Dalfsen1009499949795579
4J. BerenstSV Vechtdal - Dalfsen959895979796578
5A.J. Kroezesv Vriezenveen - Vriezenveen949592959695567
6R MarsSV Vechtdal - Dalfsen919598939095562
7Bert van der BergSV Vechtdal - Dalfsen938995949296559
8HA VeldhuisSV Hardenberg - Hardenberg939497919191557
9Henk KorthoefSV Vechtdal - Dalfsen919595869592554
10I.J.W. Oude RoelinkSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo928997959091554
11BAR Oude RoelinkSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo949092909294552
12J.J. WerinkSV Hardenberg - Hardenberg939192919390550
13GS HakkersSV Hardenberg - Hardenberg919290909091544
14M. Scheer van der E&L - Enschede928991939187543
15J. Veldhuissv Vriezenveen - Vriezenveen938892888890539
16E.A.E. PetersS.V. Tubantia - Rijssen879492938588539
17B.H.F Swiers van RoijSV Hardenberg - Hardenberg918884868690525
18J BekendamSV Vechtdal - Dalfsen899089808983520
19G KosterSV Hardenberg - Hardenberg878283928391518
20F.C.T. NieuwenhuijsenS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen878878848884509
21M. Braak tersv Vriezenveen - Vriezenveen848592798583508
22A. Homoet vanSV Voordorp - Maarssen857485818281488
23A Kistsv Vriezenveen - Vriezenveen758173747980462
24G. KorthoefSV Vechtdal - Dalfsen0000000

Klein Kaliber Karabijn Optiek 50 m Optiek 50m A-Klasse

1F Huizen vanSSV ONS GENOEGEN - Deventer9597100292
2C GeertsemaSSV ONS GENOEGEN - Deventer929696284
3J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen939596284
4G. WebbinkSV Hardenberg - Hardenberg939493280
5E Mulder-EversSSV ONS GENOEGEN - Deventer788591254
6FLT NieuwenhuijsenS.V.Driebergen Rijsenburg - Driebergen758276233
7I Kist-Koekkoeksv Vriezenveen - Vriezenveen535645154