Wintercompetitie KKK/KKG 2018-2019

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren A-klasse

1B.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen879391959391550
2H.F. GroenendijkSV Wilhelm Tell - Benekom879293919087540
3JM ScholtenS.V. Tubantia - Rijssen898890869492539
4R. WestenengSV Wilhelm Tell - Benekom918091909089531
5Koen HeitkampE&L - Enschede646556585752352

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren B-klasse

1G.J. KamphuisS.V. Tubantia - Rijssen929287969196554

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren C-klasse

1G.H. SprakelE&L - Enschede677773847983463

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren D-klasse

1G VelthuisWillem Tell - Nijverdal818296839187520

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren Hoofdklasse

1HJ VelthuisWillem Tell - Nijverdal818883817776486

Klein kaliber geweer 12m knielend Veteranen

1F.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen949395909292556
2A. Harmsel terWillem Tell - Nijverdal909088929191542
3H Bree deWillem Tell - Nijverdal809183899289524

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren A-klasse

1Wil PeetersSV Vriendenkring1009895979699585
2R BothS.V. Tubantia - Rijssen969796959693573
3J Veltensv Vriezenveen - Vriezenveen919496949795567
4BS ZuijdervlietE&L - Enschede879491859690543
5G. HarmsenSV Hardenberg - Hardenberg888679747794498

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren Hoofdklasse

1E.A.C. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer9798100999896588
2A.J. Kroezesv Vriezenveen - Vriezenveen929695989695572
3Marcel Klastersv Vriezenveen - Vriezenveen969792949695570
4P.J.S. TeunisseS.V. Tubantia - Rijssen989392939595566
5J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen919893929695565
6RR Graaf deE&L - Enschede939591919495559
7J ZuidemaE&L - Enschede737983848580484

Klein kaliber geweer 12m liggend Veteranen

1G. SlagterSV. Leusden eo - Amersfoort9499100979997586
2D Vinks.v. de Eendracht - Barneveld9396100999696580
3T. D. Mourik vanSV Hardenberg - Hardenberg979598949494572
4J. HuygenSV Hardenberg - Hardenberg949189919283540
5W. KerssiesSV Hardenberg - Hardenberg848589808882508
6J.J. BosSV Hardenberg - Hardenberg728184738368461

Klein kaliber karabijn 12m knielend Heren

1CG VerhaarE&L - Enschede971001009910099595
2E. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer981001009910098595
3R. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer99991009810097593
4F Van DijkSSV ONS GENOEGEN - Deventer98991009810095590
5E.E.A. Peterssv Vriezenveen - Vriezenveen979894989896581
6G D SwiersSV Hardenberg - Hardenberg989597969596577
7R SchonewilleGramsbargerschutters - Gramsbergen969696969591570
8G. DickmanE&L - Enschede969597929490564
9G.J. TimmerGramsbargerschutters - Gramsbergen919592939591557
10Coen VerhaarE&L - Enschede868695939395548
11J. VoermanSV Haaksbergen - Haaksbergen788580888275488

Klein kaliber karabijn 12m liggend Dames

1E.E. PolmanSsv Dedemsvaart - Dedemsvaart100100100100100100600

Klein kaliber karabijn 12m liggend Heren

1J. BerenstSsv Dedemsvaart - Dedemsvaart99100100100100100599
2M. Scheer van der E&L - Enschede1001009910099100598
3J.G. RenkerSV Hardenberg - Hardenberg1009910010010099598
4HA VeldhuisSV Hardenberg - Hardenberg999998100100100596
5J.J. WerinkSV Hardenberg - Hardenberg1001001009810098596
6R MarsSV Vechtdal - Dalfsen98100999899100594
7Bert van der BergSV Vechtdal - Dalfsen1009998989998592
8G. KorthoefSV Vechtdal - Dalfsen9896999998100590
9H HietlandSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo981009610010096590
10I.J.W. Oude RoelinkSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo999897999699588
11Jan KnolSV Hardenberg - Hardenberg1009898979798588
12G LucasSV Hardenberg - Hardenberg989997979798586
13BAR Oude RoelinkSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo9997969410098584
14EJB Van EschSSV ONS GENOEGEN - Deventer999994969898584
15J BekendamSV Vechtdal - Dalfsen1009595969298576
16M. Braak tersv Vriezenveen - Vriezenveen919694969692565
17A Kistsv Vriezenveen - Vriezenveen948393978593545
18G KosterSV Hardenberg - Hardenberg716685756870435

Optiek 12 meter liggend Heren A-Klasse

1L.A. Huizen vanSSV ONS GENOEGEN - Deventer10099100299
2F Huizen vanSSV ONS GENOEGEN - Deventer10010099299

Optiek 12 meter knielend Heren A-Klasse

1J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen939696285
2C GeertsemaSSV ONS GENOEGEN - Deventer959496285
3G. WebbinkSV Hardenberg - Hardenberg748984247

Optiek 12 meter knielend Dames

1E Mulder-EversSSV ONS GENOEGEN - Deventer808174235
2I Kist-Koekkoeksv Vriezenveen - Vriezenveen726045177