Onderlinge competitie KKP 2019

25 mtr indoor KKP 25 mtr indoor H KLASSE

1J. VeldmanWillem Tell - Nijverdal95899390367
2JJ Veen van derLucas Aardenburg94899191365
3J KuitertSDVV - Almelo87929081350
4J BuisWillem Tell - Nijverdal89868289346
5WA GaleslootSV Vechtdal - Dalfsen80918885344
6JH VasseGramsbargerschutters - Gramsbergen78948884344

25 mtr indoor KKP 25 mtr indoor A KLASSE

1W.E. KelderSDVV - Almelo93949590372
2AH JouwsmaSV Delden93948786360
3BAR Oude RoelinkSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo87909288357
4J ModderkolkWillem Tell - Nijverdal94898886357
5M Heuker of HoekSV Delden90928490356
6I.J.W. Oude RoelinkSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo84918595355
7J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen88858786346
8WD WesterkampSV Vechtdal - Dalfsen89808786342
9GM StegginkSV Delden83878982341
10GJ WesterkampSV Vechtdal - Dalfsen85808284331
11J VisschedijkS.V. Diana - Denekamp82808184327
12H.P. PleiterSV Vechtdal - Dalfsen85788369315
13H.J. KleijsenSV Harbrinkhoek - Harbrinkhoek1001008020300
14A BroekhofWillem Tell - Nijverdal45803971235

25 mtr indoor KKP 25 mtr indoor B KLASSE

1Eelco RemWillem Tell - Nijverdal88928486350
2RJ KoningSV Vechtdal - Dalfsen90787583326
3L BruggemanS.V. Diana - Denekamp72818782322

25 mtr indoor KKP 25 mtr indoor C KLASSE

1A Haar terWillem Tell - Nijverdal90928793362
2HW MeulenbeltSV Vechtdal - Dalfsen75667062273