Poort van Twente Trofee 2019

Klein kaliber geweer 50m knielend Dames Dames

1MN VerverBaarn en Omstreken959293909588553

Klein kaliber geweer 50m knielend Heren A-klasse

1JM ScholtenS.V. Tubantia - Rijssen888794909092541
2MWJ KaaksMSV Scramble - Leeuwarden889188889288535
3A. Harmsel terWillem Tell - Nijverdal888986859192531
4S GroenendijkBaarn en Omstreken859289918586528
5F.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen888592868987527
6B.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen888688859188526
7G.J. KamphuisS.V. Tubantia - Rijssen918988868487525
8W.J. StegginkSDVV - Almelo868589848592521
9H Waal van derSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem899086888284519
10G VelthuisWillem Tell - Nijverdal808387899187517
11HJ VelthuisWillem Tell - Nijverdal868481829289514
12H Bree deWillem Tell - Nijverdal808287877986501
13TH AarninkSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem828280818092497
14G.H. SprakelE&L - Enschede777883847671469
15Koen HeitkampE&L - Enschede575763566755355

Klein kaliber geweer 50m knielend Veteranen Veteranen

1JB KortenSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem909395949093555
2R Graaf deWillem Tell - Nijverdal898695918792540

Klein kaliber geweer 50m liggend Heren A-klasse

1D Vinks.v. de Eendracht - Barneveld939899999697582
2E.A.C. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer979994979697580
3M. Ussen vanSV IJzervoorde-Slangenburg - Zelhem959897939698577
4J.G. BuntSV De Treffers - Randwijk989394939199568
5MWJ KaaksMSV Scramble - Leeuwarden939492969795567
6A.J. Kroezesv Vriezenveen - Vriezenveen959595939494566
7R BothS.V. Tubantia - Rijssen979193989292563
8P.J. Van Soelens.v. de Eendracht - Barneveld959593909495562
9J Swart deSV Wilhelmina Leeuwarden - Leeuwarden949391929493557
10J Veltensv Vriezenveen - Vriezenveen919395859395552
11G KosterSV Hardenberg - Hardenberg939494889489552
12RR Graaf deE&L - Enschede958888909388542
13G. HarmsenSV Hardenberg - Hardenberg717477767283453
14J ZuidemaE&L - Enschede756873686478426

Klein kaliber geweer 50m liggend Veteranen Veteranen

1J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen949397959397569
2Wil PeetersSV de Korrel - Druten969796949591569
3T. D. Mourik vanSV Hardenberg - Hardenberg979494989688567
4P.J.S. TeunisseS.V. Tubantia - Rijssen999294919295563
5Evert van de Langemeens.v. de Eendracht - Barneveld919592939294557
6G. SlagterSV. Leusden eo - Amersfoort928996909295554

Klein Kaliber Karabijn kn 50 mtr Heren A-Klasse

1R. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer97100100949596582
2CG VerhaarE&L - Enschede939795939996573
3E. MulderSSV ONS GENOEGEN - Deventer969695939695571
4J. Berg van derE&L - Enschede969697919496570
5G D SwiersSV Hardenberg - Hardenberg949995959493570
6R SchonewilleGramsbargerschutters - Gramsbergen959496909694565
7E.E.A. PetersS.V. Tubantia - Rijssen969494939395565
8EJB Esch vanSSV ONS GENOEGEN - Deventer929293969296561
9G.J. TimmerGramsbargerschutters - Gramsbergen919895879189551
10J. BurinkSSV ONS GENOEGEN - Deventer909191909192545
11R StortelderE&L - Enschede899095919089544
12G. DickmanE&L - Enschede869591898992542
13Thijs VerhaarE&L - Enschede908485919590535
14Wim BartelsWillem Tell - Nijverdal948184858789520
15Coen VerhaarE&L - Enschede848384797185486
16Johan ReefhuisWillem Tell - Nijverdal13171718181598

Klein Kaliber Karabijn lig 50 mtr Heren A-klasse

1J. BloemertSV schieteam KL9810010010010098596
2Reinhard StoffersSV Hardenberg - Hardenberg1009998989997591
3Bert van der BergSV Vechtdal - Dalfsen98981001009897591
4J.J. WerinkSV Hardenberg - Hardenberg9699100989899590
5J.G. RenkerSV Hardenberg - Hardenberg989697989899586
6Norbert BodeSDVV - Almelo969998979694580
7I.J.W. Oude RoelinkSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo989795979697580
8BAR Oude RoelinkSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo9591951009898577
9HA VeldhuisSV Hardenberg - Hardenberg969597959796576
10J. Veldhuissv Vriezenveen - Vriezenveen979794959795575
11J. KlabbersSV Voordorp - Maarssen979595949697574
12F Van DijkSSV ONS GENOEGEN - Deventer969495969796574
13J BekendamSV Vechtdal - Dalfsen989692989494572
14H HietlandSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo959497959296569
15G LucasSV Hardenberg979395959394567
16Jan KnolSV Hardenberg979395979491567
17M. Braak tersv Vriezenveen - Vriezenveen949498938995563
18M. Van HarskampSV Voordorp - Maarssen919193949295556
19KTH VeldhuisSV COM.OVERIJSSEL - Hengelo949490929290552
20A. Homoet vanSV Voordorp - Maarssen879194929490548
21A Kistsv Vriezenveen - Vriezenveen849091909084529

Klein Kaliber Karabijn Optiek 50 m Optiek 50m A-Klasse

1L.A. Huizen vanSSV ONS GENOEGEN - Deventer9810096294
2C GeertsemaSSV ONS GENOEGEN - Deventer969999294
3F Huizen vanSSV ONS GENOEGEN - Deventer989897293
4J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen959698289
5G. WebbinkSV Hardenberg - Hardenberg939499286
6J.J. BosSV Hardenberg - Hardenberg939597285
7E Mulder-EversSSV ONS GENOEGEN - Deventer948590269
8I Kist-Koekkoeksv Vriezenveen - Vriezenveen768284242