Onderlinge Wintercompetitie 2019-2020

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren A-klasse

1B.J. Egberts567
2J Nijkamp557
3F.J. Egberts555
4G.J. Kamphuis555
5G.J. Steenbergen529

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren B-klasse

1D. Nijsink495
2M. Bouman490
3M. Pluimers467
4GJ Slot401
5H. Baan247

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren A-klasse

1R Both573
2Jan Brunnekreef543
3D. Keurs Ter503
4J Hooydonk van494
5R. Brouwer486
6Wim Jansen448

Klein kaliber geweer 50m knielend Heren A-klasse

1F.J. Egberts558
2J Nijkamp549
3B.J. Egberts539
4G.J. Kamphuis538
5G.J. Steenbergen505
6H. Baan227

Klein kaliber geweer 50m knielend Heren B-klasse

1JM Scholten534
2GJ Dannenberg Jr.482
3E. Beltman477
4M. Bouman251

Klein kaliber geweer 50m knielend Heren C-klasse

1W Jansman254

Klein kaliber pistool 10m Heren A-klasse

1H Drijer351
2J Nieuwenhuis339
3J.A.H. Spoler327
4M Peze Ten326
5A Maat ter325
6M Teunissen311
7EJH Nijkamp306
8H.J. Danneberg304
9Martin Ligtenberg300
10Dennis Zieleman289
11A.P. Kamphuis286
12Richard Dommerholt285
13J Schutte268
14W Meenks238
15Jeroen Brinks218

Klein kaliber pistool 10m Heren B-klasse

1roy wilde de289
2B Oostenbrugge283
3H. Poortman281
4P Krejenzang262
5J Kock de255
6GD Velten156
7L Peze ten119

Luchtgeweer staand Junioren-A Heren A-Klasse

1M.W. Oostenbrugge 446
2D Wolthuis420
3R Brussel van406
4J Flim396
5M. Jong de361
6R Baan357
7S Ligtenberg322
8Y Both273

Luchtpistool Heren A-klasse

1B. Visser349
2H Leunk348
3Roy Wilde de339
4Marcel Visser334
5A Maat ter326
6EJH Nijkamp319
7M Teunissen318
8W Meenks317
9Erwin Dommerholt315
10P Krejenzang290
11Dennis Zieleman274
12Wim Keurst ter259

Kijkercompetitie Heren A-Klasse

1JG Harmsel Ter396
2Martin Wolthuis393
3R Lammertink391
4F.J. Bonke391
5G J Zandvoort390
6Jeroen Kamphuis390
7Wim Keurst ter390
8W Meenks389
9J Nijkamp388
10D.J. Hofman385
11A.P. Kamphuis381
12B.J. Egberts377
13M. Dekker376
14B. Visser374
15P Krejenzang372
16MJTM Hazewinkel372
17J Sikking371
18M Nijzink369
19Dennis Zieleman368
20A Maat ter367
21H Leunk367
22Erwin Dommerholt352
23CC Hertog Den350
24W Jansman347
25W Nijzink343
26B Oostenbrugge334
27Marcel Visser331
28Roy Wilde de326
29H. Wanschers324

Kijkercompetitie Heren B-klasse

1H Nijland390
2Olav Roeterdink383
3Jeroen Brinks381
4W. Nijkamp379
5Richard Dommerholt376
6R.F.A. Keurst ter375
7Dini Poortman-Zandvoort371
8W Dannenberg367
9JM Scholten363
10Alona Jarova363
11J Dijkink359
12G Jansen357
13EJH Nijkamp349
14Martin Optendrees302
15C. Dekker277

Kijkercompetitie Heren Veteranen

1J. Dommerholt394
2Hermannus Keurst ter392
3K Zwienenberg388
4Gerrit Vos388
5J. Willems386
6GJ Dannenberg Sr385
7Gerrit Bruin de382
8G.J. Nijhuis377
9K. Tharner370
10A Ligtenberg364
11J Zwoferink356
12R. Brouwer328

Klein Kaliber Pistool 25m Heren A-Klasse

1J Nieuwenhuis374
2H Drijer363
3M Peze Ten355
4Martin Ligtenberg329
5H. Poortman301
6Dennis Zieleman295

Klein Kaliber Karabijn 25m Heren A-Klasse

1M Peze Ten377
2A.P. Kamphuis374
3JH Rohaan366
4B Bolscher ten360
5Wim Keurst ter360
6Jeroen Kamphuis352
7B Oostenbrugge352
8J Peters351
9W Meenks349
10B. Visser345
11H Leunk344
12D.J. Hofman343
13G. Kunst341
14Jeroen Brinks337
15L Peze ten336
16HMM Lookamp335
17R Lubbelinkhof335
18P Krejenzang334
19Antoine Dangremond333
20H Bolscher ten326
21A Maat ter318
22Bart Peters314
23Dennis Zieleman313
24Richard Dommerholt310
25Erwin Dommerholt304
26WD Pongers288
27Marcel Visser282
28EJH Nijkamp259

Klein kaliber geweer 50 mtr liggend Heren A-Klasse

1JH Rohaan562
2R Both559
3H Bolscher ten556