Onderlinge Wintercompetitie 2019-2020

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren A-klasse

1B.J. Egberts567
2J Nijkamp557
3F.J. Egberts555
4G.J. Kamphuis555
5G.J. Steenbergen529

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren B-klasse

1D. Nijsink515
2M. Bouman490
3M. Pluimers467
4GJ Slot401
5H. Baan247

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren A-klasse

1R Both573
2Jan Brunnekreef543
3D. Keurs Ter503
4J Hooydonk van494
5R. Brouwer486
6Wim Jansen448

Klein kaliber geweer 50m knielend Heren A-klasse

1F.J. Egberts558
2J Nijkamp549
3B.J. Egberts543
4G.J. Kamphuis538
5G.J. Steenbergen505
6H. Baan227

Klein kaliber geweer 50m knielend Heren B-klasse

1JM Scholten537
2GJ Dannenberg Jr.482
3E. Beltman477
4M. Bouman251

Klein kaliber geweer 50m knielend Heren C-klasse

1W Jansman254

Klein kaliber pistool 10m Heren A-klasse

1H Drijer351
2J Nieuwenhuis339
3M Peze Ten332
4M Teunissen330
5J.A.H. Spoler327
6A Maat ter325
7EJH Nijkamp306
8H.J. Danneberg304
9Martin Ligtenberg300
10Dennis Zieleman289
11A.P. Kamphuis286
12Richard Dommerholt285
13J Schutte268
14W Meenks238
15Jeroen Brinks218

Klein kaliber pistool 10m Heren B-klasse

1roy wilde de289
2B Oostenbrugge283
3H. Poortman281
4P Krejenzang262
5J Kock de255
6GD Velten156
7L Peze ten119

Luchtgeweer staand Junioren-A Heren A-Klasse

1M.W. Oostenbrugge 446
2D Wolthuis420
3R Brussel van406
4J Flim396
5M. Jong de361
6R Baan357
7S Ligtenberg322
8Y Both273

Luchtpistool Heren A-klasse

1B. Visser350
2H Leunk348
3Roy Wilde de339
4Marcel Visser334
5Richard Dommerholt326
6A Maat ter326
7EJH Nijkamp319
8M Teunissen318
9W Meenks317
10Erwin Dommerholt315
11Dennis Zieleman298
12P Krejenzang295
13D.J. Hofman280
14Wim Keurst ter259
15Jeroen Brinks245

Kijkercompetitie Heren A-Klasse

1JG Harmsel Ter397
2G J Zandvoort394
3Martin Wolthuis393
4R Lammertink391
5F.J. Bonke391
6Jeroen Kamphuis390
7Wim Keurst ter390
8W Meenks389
9J Nijkamp388
10M. Dekker386
11M Nijzink386
12D.J. Hofman385
13A.P. Kamphuis381
14B.J. Egberts377
15B. Visser374
16P Krejenzang372
17MJTM Hazewinkel372
18J Sikking371
19H Leunk369
20Dennis Zieleman368
21A Maat ter367
22W Nijzink365
23W Jansman355
24Erwin Dommerholt352
25CC Hertog Den350
26B Oostenbrugge334
27Marcel Visser331
28Roy Wilde de326
29H. Wanschers324

Kijkercompetitie Heren B-klasse

1H Nijland390
2Olav Roeterdink383
3Jeroen Brinks381
4W. Nijkamp379
5R.F.A. Keurst ter378
6Richard Dommerholt376
7Dini Poortman-Zandvoort371
8W Dannenberg367
9JM Scholten363
10Alona Jarova363
11J Dijkink359
12G Jansen357
13EJH Nijkamp349
14Martin Optendrees302
15C. Dekker277

Kijkercompetitie Heren Veteranen

1J. Dommerholt394
2Hermannus Keurst ter392
3K Zwienenberg388
4Gerrit Vos388
5J. Willems386
6GJ Dannenberg Sr385
7Gerrit Bruin de382
8G.J. Nijhuis381
9K. Tharner370
10A Ligtenberg364
11J Zwoferink356
12R. Brouwer328

Klein Kaliber Pistool 25m Heren A-Klasse

1J Nieuwenhuis374
2H Drijer363
3M Peze Ten355
4Martin Ligtenberg329
5H. Poortman301
6Dennis Zieleman295

Klein Kaliber Karabijn 25m Heren A-Klasse

1M Peze Ten377
2A.P. Kamphuis374
3JH Rohaan366
4W Meenks362
5B Bolscher ten360
6Wim Keurst ter360
7Jeroen Kamphuis355
8B Oostenbrugge352
9J Peters351
10B. Visser345
11H Leunk344
12D.J. Hofman343
13Richard Dommerholt341
14G. Kunst341
15Jeroen Brinks337
16L Peze ten336
17HMM Lookamp335
18R Lubbelinkhof335
19P Krejenzang334
20Antoine Dangremond333
21A Maat ter332
22H Bolscher ten326
23Bart Peters314
24Dennis Zieleman313
25CC Hertog Den313
26Erwin Dommerholt304
27WD Pongers288
28Marcel Visser282
29Roy Wilde de281
30EJH Nijkamp259

Klein kaliber geweer 50 mtr liggend Heren A-Klasse

1JH Rohaan562
2R Both559
3H Bolscher ten556