Wintercompetitie KKK/KKG 2020-2021

Klein kaliber geweer 12m knielend Dames

1MN LambregtsBaarn en Omstreken939387929793555

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren A-klasse

1B.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen939292929589553
2JM ScholtenS.V. Tubantia - Rijssen958890888391535
3Koen HeitkampE&L - Enschede575161425070331

Klein kaliber geweer 12m knielend Heren B-klasse

1S GroenendijkBaarn en Omstreken899092929689548
2G.J. KamphuisS.V. Tubantia - Rijssen899192919288543

Klein kaliber geweer 12m knielend Veteranen

1F.J. EgbertsS.V. Tubantia - Rijssen948998969598570

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren A-klasse

1R BothS.V. Tubantia - Rijssen969496939597571
2J Veltensv Vriezenveen - Vriezenveen939697979292567
3G KosterSV Hardenberg - Hardenberg889491969494557

Klein kaliber geweer 12m liggend Heren Hoofdklasse

1P.J.S. TeunisseS.V. Tubantia - Rijssen979794939595571
2J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen929195939786554
3Michel VermeerSV Hardenberg - Hardenberg787971887778471

Klein kaliber geweer 12m liggend Veteranen

1T. D. Mourik vanSV Hardenberg - Hardenberg919595949195561

Klein kaliber karabijn 12m knielend Heren

1CG VerhaarE&L - Enschede9997100999599589
2Thijs VerhaarE&L - Enschede979799999692580
3M.B. SchunselaarE&L - Enschede999798969296578
4N. BandhoeE&L - Enschede939898939495571
5E.E.A. Peterssv Vriezenveen - Vriezenveen959491969695567
6A HarberinkE&L - Enschede959698859294560

Klein kaliber karabijn 12m knielend Dames

1S HarberinkE&L - Enschede949598969093566
2Stefanie LeeuwE&L - Enschede919394879194550

Klein kaliber karabijn 12m liggend Heren

1R MarsSV Vechtdal - Dalfsen999999989999593
2Henk KorthoefSV Vechtdal - Dalfsen999999999798591
3A.J. Kroezesv Vriezenveen - Vriezenveen989999999798590
4HA VeldhuisSV Hardenberg - Hardenberg1009899979598587
5M.J.F. TeunisseSDVV - Almelo959796979496575
6A Kistsv Vriezenveen - Vriezenveen929589919091548

Optiek 12 meter liggend Heren A-Klasse

1H. HekmanSDVV - Almelo989899295
2Jos HarinkSDVV - Almelo888787262

Optiek 12 meter knielend Heren A-Klasse

1J. ZandvoortS.V. Tubantia - Rijssen929693281